درباره ما


گروه بازرگانی آف تگ با هدف دسترسی آسان و سریع تمام مردم ایزان زمین به اجناس با کیفیت و استاندارد و با کمترین هزینه اقدام به راه اندازی فروشگاه بزرگ اینترنتی خود با محوریت صنعت غذایی و بهداشتی نمود و توانست در مدت زمان اندکی از آغاز فعالیت خود اعتماد بسیاری از از همطنان ایران اسلامی را در سراسر کشور جلب نماید .

 

 

حضور برند های معتبر و شرکت های تآمین کننده ی فراوان باعث گردید مجموعه ای عظیم از محصولات بدون توجه به موقعیت جغرافیایی خاص در دسترس مردم عزیزمان قرار بگیرد . از این رو توانستیم خیلی سریع تر از زمان پیش بینی شده قدم در منازل شما عزیزانمان گذاشته و جای خود را سبد کالای خانوارهای عزیز ایرانی باز نماییم .

 

 

لازم به ذکر هست به اطلاع شما عزیزان برسانیم هم اکنون با حضور گسترده در شبکه های اجتماعی ، در کمترین زمان ممکن شما را از جدیدترین اخبار و اطلاعات آف تگ با خبر نموده تا همه ی هموطنان عزیز در سراسر کشور بتوانند در اسرع وقت از اخبار این مجموعه مطلع شوند .

 

وب سایت


کانال تلگرام


اینستاگرام

 

 

در راستای حمایت از حقوق مصرف کننده و قدردانی از مشارکت شما عزیزان جوایز و هدایای متنوعی در سایت تحت عنوان شگفتانه آف تگ قرار داده می شوند که شما بازدید کننده ی محترم می توانید حتی بدون خرید از سایت از آن بهره مند شوید .

 

 

ذکر این نکته را ضروری می دانیم که به اطلاع شما برسانیم بی وقفه و به صورت شبانه روزی تلاش میکنیم تا بتوانیم خدمتگذاری شایسته شما مردم شریف و والااندیش ایران زمین باشیم .